PLJS Valdyba

Dabartinė PLJS Valdyba buvo išrinkta XIV-ojo Kongreso delegatų 2013 m. liepos 7 d. Valdyba pareigas eis iki 2017 m. liepos 10 d., kada įvyks naujos Valdybos rinkimai.

Simonas

Simonas Černiauskas

PLJS pirmininkas

simonas@pljs.org

Vokietija

***

Ignas Rubikas

Ignas Rubikas

PLJS vicepirmininkas

ignas@pljs.org

Jungtinė Karalystė

***

Aiste Zalepuga

Aistė Zalepuga

Viešieji ryšiai

aiste@pljs.org

Jungtinės Amerikos Valstijos

***

Darius

Darius Tamauskas (iki 2015 m.)

Plėtra

darius@pljs.org

Jungtinė Karalystė

***

Tomas Kuras

Tomas Kuras (iki 2014 m.)

Iždininkas

tomas@pljs.org

Kanada

***

Gyte Mankute

Gytė Mankutė (iki 2014 m.)

Projektų valdymas

gyte@pljs.org

Jungtinė Karalystė

***

Vija Underys

Vija Underytė (iki 2014 m.)

PLJK XIV Ruošos komiteto pirmininkė

vija@pljs.org

Jungtinės Amerikos Valstijos

Comments are closed