PLJS Valdyba

Dabartinė PLJS Valdyba buvo išrinkta XV-ojo Kongreso delegatų 2017 m. liepos 10 d. Valdyba pareigas eis iki kito Kongreso, kuris vyks 2020 ar 2021 m. Punske, kuriame įvyks naujos Valdybos rinkimai.

Vladas Oleinikovas

Vladas Oleinikovas
PLJS pirmininkas
vladas@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Aidis Staskevičius
PLJS vicepirmininkas
aidis@pljs.org
Lenkija
Lukas Audickas
PLJS vicepirminkas
lukas@pljs.org
Jungtinė Karalystė
Skaistė Aleksandravičiūtė
PLJS sekretorė
skaiste@pljs.org
Jungtinė Karalystė
Aivaras Statkevičius
PLJS iždininkas
aivaras@pljs.org
Jungtinė Karalystė
Kovas Kulbis
Valdybos narys
kovas@pljs.org
Jungtinės Amerikos Valstijos
Skirmantas Liepinis
Valdybos narys
skirmantas@pljs.org
Norvegija
Tadas Kriščiūnas
Valdybos narys
tadas@pljs.org
Jungtinė Karalystė
Rūta Ruočkutė
Valdybos narė

(iki 2018 m. kovo 4 d.)
Vokietija

 

Kiti PLJS Valdybos įgalioti Atstovai:

 

Indrė Aleksandravičiūtė
PLJS Viešųjų ryšių atstovė
indre@pljs.org
Danija

 

Comments are closed