PLJS Valdyba

Dabartinė PLJS Valdyba buvo išrinkta XV-ojo Kongreso delegatų 2017 m. liepos 10 d. Valdyba pareigas eis iki ateinančio Kongreso, kuris vyks 2020 ar 2021 m. Punske ir kuriame įvyks naujos Valdybos rinkimai.

Vladas Oleinikovas
PLJS pirmininkas
vladas@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Aidis Staskevičius
PLJS vicepirmininkas
aidis@pljs.org
Lenkija

Lukas Audickas
PLJS vicepirminkas
lukas@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Skaistė Aleksandravičiūtė
PLJS sekretorė
Ryšiai su Airijos, Baltarusijos, Belgijos, Rusijos ir Ukrainos sąjungomis.
skaiste@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Aivaras Statkevičius
PLJS iždininkas
Ryšiai su Graikijos, Gruzijos, Ispanijos ir Italijos sąjungomis
aivaras@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Kovas Kulbis
Valdybos narys
Ryšiai su Argentinos, Australijos, Brazilijos, JAV, Kanados, Meksikos ir Urugvajaus sąjungomis
kovas@pljs.org
Jungtinės Amerikos Valstijos

Skirmantas Liepinis
Valdybos narys
Ryšiai su Danijos, Estijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos sąjungomis
skirmantas@pljs.org
Norvegija

Tadas Kriščiūnas
Valdybos narys
Ryšiai su Bulgarijos, Nyderlandų, Prancūzijos ir Rumunijos sąjungomis
tadas@pljs.org
Jungtinė Karalystė

Rūta Ruočkutė
Valdybos narė
Ryšiai su Austrijos, Liuksemburgo, Šveicarijos, Turkijos, Vengrijos ir Vokietijos sąjungomis
ruta.ruockute@pljs.org
Vokietija

Comments are closed