Ieškomi investicijų plėtros ir marketingo projektų vadovai

BP LOGO RGBBright Purple Resourcing yra tarptautinė tiesioginės personalo paieškos ir atrankos kompanija. Nuo 1995 m. mes sėkmingai įdarbiname IT ir finansų specialistus bei įvairių verslo sričių vadovus visame pasaulyje.

Kompanijos pagrindinė būstinė yra Edinburge, ofisai Londone, Singapūre bei Vilniuje. Vilniaus atstovybė teikia paslaugas klientams Vidurio Rytų Europos ir Baltijos šalių regione.

***

Šiuo metu turime 2 pasiūlymus veikliems ir iniciatyviems projektų vadovams. Mes ieškome žmonių, kurie yra sėkmingi savo srityje ir nori dirbti su projektais, formuosiančiais Lietuvos ateitį:

  • Investicijų plėtros projektų vadovas bus atsakingas už naujų investuotojų paiešką, verslo santykių kūrimą ir investicijų projekto plėtrą.

Jeigu supranti tarptautinio verslo specifiką, tuomet tikrai turi idėjų, kaip pritaikyti gerąją praktiką Lietuvoje. Tavo patirtis yra laukiama ir bus įvertinta.

  • Marketingo projektų vadovas bus atsakingas už marketingo veiksmų planavimą ir įgyvendinimą skirtingose šalyse, siekiant didinti žinomumą apie Lietuvos investicinę aplinką.

Jeigu esi kūrybiškas, mėgsti ir gali kurti įtaigius tekstus, tuomet šis pasiūlymas tau!

Susidomėjai? Kviečiame pasikalbėti.

CV laukiame: irma.milisauskaite@brightpurple.lt, +370 640 34066

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *