JKLJS kviečia į Kalėdinį maskaradą

Kalėdos jau mojuoja stebuklinga lazdele ir kviečia linksmai kartu atšvęsti! Stilingai pasidabinę, šventiškai nusiteikę ateikite į kalėdiškai šurmuliuojantį restoraną Pizza Lounge. Vakaro metu svečius džiugins melodingi saksofono garsai, džiazo duetas Vilija ir Mindaugas bei visų mylimiausias svečias – Kalėdų Senelis, nešinas maišu dovanų ir siurprizų.

Registruokitės iš anksto ir pasikvieskite savo draugus ir draugų draugus, nes pirmieji tai padarę atsidurs Kalėdiniame šauniausiųjų sąraše.

Ilgai laukti nereikės, nes šventė jau gruodžio 14 dieną. Renginio pradžia 19 val. Vakaro puošmena – susirinkę svečiai, kurie patys sukurs išskirtinę aplinką: plačios šypsenos veide ir vakaro akcentas – kaukė.

Būkite neatpažįstami! Kiekvienas gali tapti vakaro pažiba, nes JKLJS rinks vakaro kaukės Karalių ir Karalienę.

Tad suskubkite skardinti savo balselį ir blizginti batelius, nes vos tik įžengusius į Kalėdinį maskaradą svečius užburs stebuklinga atmosfera, kuri spindės paslaptingomis kaukių spalvomis. O kad vakaras prasidėtų kuo puikiau, visus atvykusius vakaro organizatoriai pasitiks su taure vyno ir nuostabiais itališkais užkandžiais.

Pasinerk į kalėdine dvasia spinduliuojantį Maskaradą – juk tokia šventė buna tik kartą per metus!

Vieta: Pizza Lounge 346-352, Roterhide street, SE165EF, London

Metro stotis: Canada Water

Laikas: Gruodžio 14 d., 19 val. – 02val.

Aprangos kodas: Maskaradas, vakaro akcentas – kaukė

Bilietai: £7 internetu, £10 prie durų

Bilietus galite įsigyti: http://www.ticketsource.co.uk/date/53683

Prisijunk prie Facebook Event’o Kalėdinis maskaradas su JKLJS

Video kvietimas: http://www.youtube.com/watch?v=HB9pXbYVxhg

Iškilus klausimams, skambinkite vakarėlio organizatorei Dovilei +447861550547 arba rašykite dovile.jankauskaite@jkljs.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *