Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) pristato pirmąjį lietuviškų idėjų forumą (LIF) 2011 – „Lietuva: dabar ir po dešimties metų “

Šių metų lapkričio 12-ą dieną, Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) pristatys naują projektą – interaktyvųjį Lietuviškų idėjų forumą (LIF) 2011 –„Lietuva: dabar ir po dešimties metų”.

Konferencijos, kuri žada tapti CULS tradicija, tikslas yra suburti visų tautybių Kembridžo universiteto studentus, talentingus ir ambicingus lietuvius studijuojančius prestižiškiausiuose Didžiosios Britanijos universitetuose bei didelių siekių visų sričių profesionalus į diskusiją apie inovatyvias idėjas, kurių stinga, kad Lietuvos Respublika taptu viena iš Europos Sąjungos ir pasaulio mažųjų valstybių-lyderių.

Forumo metu pranešimus skaitys ir savo mintimis dalinsis aukšto rango pranešėjai – Dalia Venslovaitė (Global Lithuanian Leaders direktorė), Dr. Vladas Lašas (vienas iš Carbon War Room įkūrėjų), Jonathan Bradford (Springboard Cambridge vykdantysis direktorius), Laura Dzelzytė (Lietuvos Respublikos Aplinkos Apsaugos Ministro patarėja) bei Jack Lang (daugelio kompanijų įkūrėjas ir verslo angelas) – atstovaujantys verslo ir politikos sritis Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje

Po pranešimų, dalyviai pasidalins į tris temines darbo grupes, kurios išsamiau nagrinės pranešėjų bei darbo grupių moderatorių pateiktas idėjas. Darbo grupes moderuos atstovai iš tarptautinių lietuvių organizacijų: Londono Sičio Klubas (LCLC), Globalūs Lietuvos Lyderiai (GLL) bei Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS). Šių interaktyvių darbo grupių tikslas yra suteikti galimybę kiekvienam dalyviui įsitraukti į diskusiją, išsakant savo pastebėjimus ir idėjas juos dominančiomis temomis, bei užmegzti ryšius su kitais konferencijos dalyviais.

Konferencijos dalyviai neprivalo išsamiai išmanyti gyvenimo Rytų Europoje ypatybių – netikėčiausių ir inovatyviausų idėjų autoriai dažniausiai būna „neišlepinti” informacijos pertekliumi. Planuojama informuoti Lietuvos Respublikos vyriausybės atstovus apie konferecijos ir darbo grupių išvadas bei praktikoje taikytinas idėjas.

Renginio pavadinimas:Lietuviškų idėjų forumas (LIF) 2011 –„Lietuva dabar ir po 10 metų”

Laikas ir vieta:Lapkričio 12 d. 13.30- 18.30, Cambridge Union, Kembridžas

Platesnė informacija:www.cu-ls.org/lif

Registracija:http://www.cu-ls.org/lif/?page_id=21

Komentarai:Renginys vyks anglų kalba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *