II-asis Europos lietuvių jaunimo sąskrydis

II-asis Europos lietuvių jaunimo sąskrydis, šiemet vykstantis Barselonoje rugsėjo 12 – 16 d. kviečia lietuvių jaunimą iš Europos užsiregistruoti dalyvavimui. Dėl ribotos vietos sąskrydyje turime nustatyti maksimalų dalyvių skaičių iš kiekvienos šalies, t.y. po 4. Norintys dalyvauti turi pirmiau užsiregistruoti pas savo šalies Jaunimo Sąjungos pirmininką. Kiekvienos šalies LJS pirmininkas turėtų užregistruoti savo šalies atstovus pas sąskrydžio pagrindinį organizatorių Raimundą el. paštu: kaunas1972@yahoo.es arba telefonu: +34 667693931. Registracija bus priimama tik tuo atveju, jeigu bus atsiustas į Ispaniją atvykimo laikas bei reiso numeris. Tokiu būdu organizatoriai nori pasiekti, kad visi kurie užsiregistruoja tikrai atvyktų į renginį. Registracija yra priimama iki rugpjūčio 1 d.

Sąskrydis vyks Salou (esančiame šalia Barselonos) viename is kempingų (http://www.campinglasiesta.es/). Taigi, galite pirktis bilietus iki pagrindinio Barselonos aerouosto arba į Reus aerouosta (į šį aerouostą skrenda pigios aviakompanijos, tokios kaip RYANAIR). Nuo Barselonos pagrindinio “El Prat” aerouosto labai lengvas susisiekimas traukiniu su Salou (Costa Dorada) kurortiniu miesteliu. Iš Reus aerouosto taip pat nėra sunku autobusu pasiekti Salou.

Vietoje bus imamas simbolinis 40 eurų mokestis. Į mokestį įeina nakvynė kempingo nameliuose, maitinimas 3 kartus per dieną, patalynė, rankšluoščiai ir ekskursija po Barseloną.

P R E L I M I N A R I P R O G R A M A

2007 m. rugsėjo 12 d. (trečiadienis)

Nuo 12.00 dalyvių registracija ir apgyvendinimas

21.00 vakarienė

22.00 susipažinimo vakaras (ant jūros kranto)

2007 m. rugsėjo 13 d. (ketvirtadienis)

8.30 pusryčiai.

10.00-13.00 sąskrydžio dalyvius pasveikins LR Ambasadorius Ispanijoje

Gerb. Mečys Laurinkus, LR Tautinių mažumų ir išeivijos departamento darbuotoja(-as), katalonų-lietuvių asociacijos prezidentas.

Taip pat numatoma, kad į sąskrydį atvyks keletas įžymių Katalonijos žmonių, kurie turi sentimentų Lietuvai ir nori susitikti su Lietuvos jaunimu. Tiksli darbotvarkė bus žinoma vėliau.

14.00-16.00 pietūs ir siesta!!!

16.30-19.00- įvairių Europos lietuvių pasisakymai.

21.00 Vakarienė.

2007 m. rugsėjo 14 d. (penktadienis)

8.00 pusryčiai.

9.00 išvykimas į Katalonijos parlamentą.

11.00 Ekskursija po parlamentą surengs bei mus priims jauni Katalonijos politikai. Pietūs Katalonijos parlamente.

16.00-19.00 ekskursija po Barseloną.

21.00 sugrįžimas į Salou ir vakarienė.

2007 m. rugsėjo 15 d. (šeštadienis)

PASIŪLYMAS VYKTI Į ŠALIA SALOU ESANTĮ ATRAKCIONŲ PARKĄ “PORT AVENTURA”!!!! TAI ANTRAS PAGAL DYDĮ (PO DISNEILENDO) ATRAKCIONŲ PARKAS EUROPOJE (www.portaventura.es). Bilieto kaina vienai dienai – 37 EUR.

Po vakarienės renkames aptarti sąskrydį, priimti pateiktus nutarimus ir pasiūlymus.

2007 m. rugsėjo 16d. (sekmadienis)

8.30 pusryčiai. Dalyvių išvykimas.

Šį renginį remia LR Tautinių mažumų ir išeivijos departamentas prie LR Vyriausybės. Organizatoriai – katalonų-lietuvių asociacija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *