Lietuviškos klubinės muzikos vakaras Stokholme

Vasario 2 dieną Jaunimo grupė prie Lietuvių Bendruomenės Švedijoje (LBŠ) surengė lietuviškos šiuolaikinės klubinės muzikos vakarą Stokholmo kultūros namų jaunimo centre Lava.

Vakarą vedė profesionalus DJ “Infantile buddies” (IB) produserių grupės diskotekų vedėjas iš Lietuvos! IB groja įvairiuose klubuose, jų remiksai transliuojami radio stoties Power Hit Radio laidoje Power Party Zone. Visą vakarą buvo grojami lietuviškų kūrinių remiksai, pagal Europoje šiuo metu vyraujančias populiariausias klubinės muzikos tendencijas specialiai sukurti šiam renginiui.

Apsilankiusių renginyje amžius buvo labai įvairus, linksminosi tiek paaugliai, tiek brandesnis jaunimas. Muzika patiko ne tik jauniesiems lietuviams, kurių į salę prigužėjo nemažas skaičius, bet ir renginyje apsilankiusiems vietos pankams bei sunkesnės muzikos mėgėjams. Jaunimo grupei organizavusiai šį renginį labai pasisekė, nes mus parėmė Lietuvos ambasada Švedijoje, LR Kultūros ministerija bei Mobiliojo ryšio operatorius Halebop! Vakaro metu vyko ir loterija, kurios dauguma bilietų buvo laimingi. Džiaugiamės smagiu jaunatvišku renginiu ir tikimės toliau kūrybingai įgyvendinti savo idėjas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *