Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo susitikimas su Daumantu Mikučioniu

Jungtinės Karalystės Jaunimo Sąjunga (JKLJS) tęsia diskusijų ciklą “Lietuvos Ateitis” ir Gegužės 20-tą dieną kviečia visus atvykti į LR Ambasadą Londone bei susipažinti su vienu sėkmingiausių Lietuvos verslininkų – Daumantu Mikučioniu.

Daumantas Mikučionis – pirmojo lietuviško nemokamo dienraščio ‘15min’ įkūrėjas, Lietuvoje gerai žinomo ‘Coffee Inn’ kavinių tinklo akcininkas bei valdybos pirmininkas. ‘Coffee Inn’ – puikus sėkmingo verslo pavyzdys, atvėręs naują verslo nišą Lietuvoje. Šiuo metu šis kavinių tinklas yra rinkos lyderis, kuriantis naujas kavos gėrimo tradijas. ‘Coffee Inn’ jau tapo kultūrine jaunimo dalimi, remdamas jaunų menininkų ir atlikėjų pasirodymus, bei įvairius kultūrinius renginius Lietuvoje.

Renginio metu, Daumantas pristatys ‘Coffee Inn’ sėkmės istoriją bei pasidalins gyvenimiška patirtimi apie privalumus ir trūkumus realizuojant savo verslo vizijas Lietuvoje.

Kadangi, vietų skaičius ribotas, organizatoriai prašo užregistruoti į renginį iš anksto, užplidant registracijos anketą, kurią rasite čia. Norėdami gauti daugiau informacijos apie renginį, rašykite el. paštu: info@jkljs.org

Renginio data: Penktadienis, gegužės 20 d.

Renginio laikas: 6:30pm – 9:30pm

Renginio vieta: Lietuvos ambasada Londone, 84 Gloucester Place, Londonas W1U 6AU

Artimiausia metro stotelė: Baker street

Renginys nemokamas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *