Kvietimas į susitikimą su L.Donskiu, E.Aleksandravičiumi ir E.Gentvilu

Vokietijos Kelno-Bonos lietuvių bendruomenės apylinkė kartu su kitomis Šiaurės Reino Vestfalijos lietuvių bendruomenės apylinkėmis – Mülheimo an der Ruhr ir Hageno – nuoširdžiai kviečia Jus, Jūsų draugus ir artimuosius į Lietuvių susitikimą birželio 30 d., Althofstr. 3a, 45468 Mülheime a.d. Ruhr.

Mes džiaugemes, kad mums pavyko pakviesti garbius svečius iš Lietuvos. Susitikti ir padiskutuoti su mumis atvyksta:

Prof. Habil. Dr. Leonidas Donskis. Vytauto Didžiojo universiteto filosofijos profesorius, Filosofijos katedros vedėjas, Politikos mokslų ir diplomatijos instituto direktorius, kultūros kritikas, eseistas, Lietuvos nacionalinės televizijos (LTV) analitinės ir kultūros laidos „Be pykčio“ autorius ir vedėjas.

Prof. Habil. Dr. Egidijus Aleksandravičius. Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, Lietuviu Išeivijos instituto direktorius, Lietuvos nacionalinio istorijos mokslo komiteto prezidentas, istorikas ir publicistas.

Dr. Eugenijus Gentvilas. Europos Parlamento narys, Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcijos pirmininko pavaduotojas, Lietuvos Liberalų Sąjūdžio narys. Anksčiau Klaipėdos meras (1997-2001), Seimo narys (1990-1992), Ūkio ministras (2001), ministras pirmininkas (2001).

Gerbiamieji, nepraleiskite šios išskirtinės progos, paklausyti ryškiausių Lietuvos intelektualų ir padiskutuoti su jais! Prašome pranešti visiems Jūsų draugams ir pažįstamiems, kad susirinktume gausiai ir būtume plati publika šiems išskirtiniams svečiams!

Dalyvavimas nemokamas!

Laukiame Jūsų indelio vaišių stalui: užkandžių, mišrainių, salotų, pyragų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *