PLJS atstovybė Lietuvoje balandžio 5 d. Vilniuje rengia konferenciją, kurios metu ieškos būdų kaip paversti Vilniaus miestą traukos centru!

Skubame pranešti, kad po praėjusių metų kovo mėnesį vyksusios PLJS konferencijos LR Seime, kuri buvo tarsi pasirengimas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimui (PLJS2012), šiemet rengiame antrąją, ne ką mažiau įdomią ir aktualią konferenciją, kuri turės ne tik mokomąjį, bet ir kuriamąjį, į rezultatus orientuotą tikslą.

PLJS konferencija, kurią rengiame drauge su Vilniaus universiteto Studentų atstovybe (VU SA) įvyks š.m. balandžio mėn. 5 d., 11.00 val. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, Vilniuje.

Daugiau info apie renginio vietą rasite: (http://www.mkic.mb.vu.lt/).

Pagrindinis šios konferencijos tikslas – pristatyti Vilniaus kaip pasaulį pasklidusio lietuvių jaunimo traukos centro viziją, įvertinti jo galimybes bei dirbant grupėse išgryninti konkrečius uždavinius šiam tikslui pasiekti.

Konferencijos susidės iš trijų dalių: pirmoje pranešimus skaitys dramaturgas, garsios pjesės “Išvarymas” auorius Marius Ivaškevičius, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, kiti žymūs mokslo, verslo, politikos atstovai.

Antroje dalyje iš anksto užsiregistravę į darbo grupes dalyviai kartu su darbo grupių vadovais formuluos konkrečias užduotis Vilniaus miesto stiprinimui 2013-2014 metams. Iš viso dirbs 3 darbo grupės po 15 žmonių. Norinčius patekti į šias darbo grupes, prašome registruotis iš anksto el.paštu registracija@pljs.org nurodant vieną ar kelis konkrečius siulymūs/užduotis, kurios sustiprintų Vilniaus miestą.

Trečioje dalyje darbo grupių vadovai pristatys suformuluotus uždavinius bei atsakys į auditorijos iškeltus klausimus.

Daugiau informacijos apie konferenciją jau netrukus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *