PLJS2014 išankstiniai bilietai jau prekyboje!

 

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas

Brangieji,

su jauduliu pranešam, kad nuo šiandien startavo išankstiniai bilietai į Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą 2014! Liepos 10-13 dienomis Visuomenės harmonizavimo parke vėl susitikime verslo, kultūros, politikos ir mokslo festivalyje. Programa procese, vėl planuojame ryškių žmonių pranešimus ir diskusijas, Lietuvos žymių grupių koncertus, spektaklius, naujausius filmus, įvairias dirbtuves, kontaktų mezgimo muges… Žodžiu, jeigu norit prisiminti, kaip buvo pirmą kartą, trumpas video: http://youtu.be/gS11vuId_bQ 

IŠANKSTINIAI BILIETAI: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/sportas/tinklinis/?concert=141135 

Galima pirkti iš visų pasaulio šalių internetu! 

Norinčius pirkti iškart daugiau nei 10 bilietų, kviečiam susisiekti su Laurynu Baubliu laurynas@pljs.org. Jis padės įsigyti 4 dienų bilietus pigiau:

10 – 29 bilietai – 10% nuolaida

30 – 49 bilietai – 15% nuolaida

50 ir daugiau bilietų – 20% nuolaida

Kviečiam jus visus būti tikraisiais PLJS2014 Ambasadoriais ir skleisti žinią apie būsimą renginį tiek tarp savo draugų, sąjungos ar bendruomenės narių, Facebook/Twitter ar internetinės svetainės puslapiuose.

Ateityje jus nuolat informuosime apie programą, pagrindinius pranešėjus, svečius, muzikos grupes ir visas kitas naujienas. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus programai, siūlyti pranešėjus/temas/užsiėmimus, taip pat kritikuoti, jei kažkas jums nepatinka:) Tik drauge sukursime renginį, kuriuo galime didžiuotis!

Na o čia pirmasis pranešimas spaudai, kuriuo pagal galimybes kviečiame pasidalinti: http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/tautiecius-vel-suburs-pasaulio-lietuviu-jaunimo-susitikimas.htm#.UwZT6nkdvq1

Iki PLJS 2014 liko tik 20 savaičių!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *