Sąjungos

2011-08-12 pasaulio lietuviu jaunimas img_0897 .prezidenturos foto

PLJS buvo įkurtas 1972 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu PLJS vienija daugiau nei trisdešimt lietuvių jaunimo organizacijų ir bendruomenių visame pasaulyje.

Jaunimo organizacijos gali padėti išspręsti kilusias problemas įsikeliant gyventi arba gyvenant užsienio šalyje, jos taip pat puoselėja lietuvišką kalbą ir kultūrą.

Čia galite rasti lietuvių jaunimo sąjungų (arba bendruomenių, jei toje šalyje atskiros jaunimo sąjungos nėra) kontaktus:

ŠalisOficialus el. paštasTinklalapis arba Facebook
Airijainfo@alb.iehttp://www.alb.ie/
Austrijahttp://www.lietuviai.at/
Belgijabelgliet@gmail.comhttp://www.belglietuviai.eu/
Danijalyslt@lys.ltwww.lys.lt
Graikijalietuviu.bendruomene.graikijoje@gmail.comhttp://lietuviubendruomene.gr/
Islandijaltis@ltis.orghttp://ltis.org/
Ispanijahttp://ispanijoslietuviai.com/
Italijahttp://www.itlietuviai.it/
Jungtinė Karalystėvaldyba@jkljs.orgwww.jkljs.org
Liuksemburgas
Norvegijainfo@nljs.nohttp://nljs.no/en/
Olandija (Nyderlandai)
Prancūzijaprancuzija@pljs.orghttp://prancuzija.pljs.org/
Suomijasljs.silta@gmail.comhttp://sljs-silta.wix.com/sljssilta
http://www.lietuviai.fi/lt/left/bendruomene/jaunimo-sajunga/
Švedijaljb.valdyba@gmail.comhttp://www.lietuviai.se/
Šveicarija
Vokietijavljs.admin@googlemail.comhttp://vljs.vlbe.org/
Baltarusijahttps://www.facebook.com/BaltrausijosLJS https://www.facebook.com/groups/561375673960460/
Bulgarijalietuviaibg@gmail.com
Čekija
Estijaestijosljs@gmail.comhttp://www.hot.ee/elu/ind_l.htm
http://lietuviai-tartu.blogspot.lt/
Gruzijahttps://www.facebook.com/groups/298582100158764
Kazachstanas
Latvijalljk@inbox.lvhttps://www.facebook.com/groups/726736484021252
Lenkijahttp://punskas.pl/?s=jaunimo+s%C4%85junga
Moldova
Rumunija
Rusijalitinfo@sovintel.ru
Slovėnija
Turkijahttp://turkijoslietuviubendruomene.blogspot.lt/
https://www.facebook.com/Turkijoslietuviubendruomene
Ukrainakijevojaunimas@gmail.comhttps://www.facebook.com/groups/147964805232017
Vengrijavengrijoslietuviai@gmail.com
Argentinahttps://www.facebook.com/groups/221864697921829
Brazilijavaldybabljs@gmail.comhttp://www.sajunga.com.br
https://www.facebook.com/BLJS.brasil
JAVjavljsvaldyba@gmail.com
Kanada kanadosljs@gmail.comhttp://www.kljs.ca/lt/
https://www.facebook.com/Kanados-Lietuviu-Jaunimo-Sajunga-KLJS-208376222587083
Kolumbija
Meksikahttps://www.facebook.com/Lietuviu-Bendruomene-Meksikoje-117920331552950/timeline/
Peru
Urugvajushttps://www.facebook.com/uljsacul
Venesuelavic555@hotmail.com
Australijahttp://aljs.org/
https://www.facebook.com/groups/4394950361/
https://www.facebook.com/groups/53206546269
Malaizija
Uzbekistanas
«Grįžti atgal