top of page

KAIP PRISIJUNGTI?

Image by Tanya Grypachevskaya

Geriausias ir lengviausias būdas prisijungti prie pasaulio lietuvių jaunimo organizacijų tinklo yra susirasti lietuvių jaunimo sąjungą savo šalyje ir dalyvauti jos veikloje – renginiuose, minėjimuose, susitikimuose ir, svarbiausia, rinkimuose.

DALYVAUTI SAVO KRAŠTO SĄJUNGOS VEIKLOJE

Krašto sąjunga – tai bet kurioje valstybėje, išskyrus Lietuvą, įkurta lietuvių jaunimo sąjunga arba neformali lietuvių jaunimo bendruomenė, kurios svarbiausias tikslas – vienyti toje valstybėje gyvenantį pasaulio lietuvių jaunimą ir jam atstovauti.

Sąjungos dalyvauja regioniniuose suvažiavimuose ir kituose bendruose projektuose su PLJS. Taip pat deleguoja savo narius į kas trejus ketverius metus vis kitoje šalyje vykstantį Pasaulio lietuvių jaunimo kongresą. Kongrese renkama Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) valdyba ir formuojamos gairės visos organizacijos veiklai ketverių metų laikotarpiu.

Jeigu tavo šalyje nėra veikiančios lietuvių jaunimo sąjungos, bet turite grupelę bendraminčių ir norėtumėte tapti Krašto sąjunga, parašykite mums į info@pljs.org

Šalių, kur veikia pasaulio lietuvių jaunimo organizacijos, žemėlapis.

TAPK PLJS KOMANDOS NARIU

Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga (PLJS) nuolat ieško savanorių ir komandos narių.

Šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų įgyti patirties šiose srityse: komunikacijos (soc. tinklai), bendrųjų reikalų ir projektų administravimo, finansų apskaitos, svetainės turinio kūrimo ir palaikymo.

Jei turi idėjų, laiko ir motyvacijos, nori išmokti kažko naujo ir įgyti patirties NVO – parašyk mums į info@pljs.org.

bottom of page