top of page

PRIVATUMO POLITIKA

„Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga“ (toliau – PLJS) gerbia jūsų privatumą, todėl įsipareigojame saugoti jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios Privatumo politikos ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento. Šiame aprašyme rasite informaciją apie tai, kaip pljs.org svetainėje vykdomas jūsų asmens duomenų tvarkymas.

1. Kontaktavimo forma „Parašyk mums“

Laiškai, siunčiami iš svetainės, nėra saugomi svetainės duomenų bazėse. Juos elektroniniu paštu gauna svetainės administratorius (PLJS).

Asmuo, pildantis kontaktų formą, prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu. Pastebėję netikslumų, nedelsdami mus informuokite. Jūsų laiškai anketos administratoriaus duomenų bazėje saugomi iki 12 mėn.

2. Slapukų politika

Kai apsilankote mūsų svetainėje pljs.org, kad svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais – tekstiniais elementais, kurie įrašomi jūsų įrenginyje, kaip yra įprasta daugumoje interneto svetainių. 

Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie jūsų naršymą joje, atpažinti jus kitą kartą apsilankius, įgyvendinti tam tikras svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. 

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais jūsų naršyklės nustatymais. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

3. Svetainės lankytojo teisės ir atsakomybė:

a) teisė gauti informaciją apie tai, ar tvarkome jūsų asmens duomenis, ir prieigą prie savo duomenų;

b) teisė kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;

c) teisė ištrinti savo asmens duomenis. Ši teisė negalioja, jei duomenų tvarkymas susijęs su saviraiškos ir informacijos laisve, teisiniais įsipareigojimais ar teisinių reikalavimų nustatymu, vykdymu bei gynimu;

d) teisė gauti ar perduoti kitai įmonei ar organizacijai savo asmens duomenis. Ši teisė galioja, kai asmens duomenys tvarkomi automatizuotai, remiantis Jūsų sutikimu arba pasirašius sutartį;

e) teisė apriboti tam tikrų asmens duomenų tvarkymą;

f) teisė nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kai asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų ar trečiųjų šalių teisėtais interesais;

g) teisė nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;

h) teisė bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis.

i) asmuo, pildantis kontaktų formą ar anketą, prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu.

Dėl asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo, kreipkitės el.paštu info@pljs.org.

bottom of page