top of page

SĄJUNGŲ TINKLO PALAIKYMAS

Vienas kertinių PLJS tikslų – struktūriškai stiprios Kraštų lietuvių jaunimo sąjungos, tad PLJS visad pasiruošusi teikti konsultacijas tokiais klausimais, kaip organizacijos steigimas, įstatų kūrimas ar jų pataisos, gerosios administracinės praktikos, konfliktinių situacijų sprendimas, finansų paieška ir pritraukimas. Organizacija vykdo reguliarius mokymus ir teikia pagalbą rašant paraiškas įvairioms finansavimą jaunimo ar diasporos veiklas finansuojančioms institucijoms, teikia informaciją apie institucijas, vykdančias konsultacijas jaunimo organizacijoms (pvz., Jaunimo reikalų departamentas). Konsultuojame ir tokiais klausimais, kaip ataskaitų ar dokumentų valstybinėms institucijoms rengimas.
 
PLJS taip pat siekia padidinti Kraštų lietuvių jaunimo sąjungų matomumą, tad vykdo nuolatinę komunikaciją apie sąjungų organizuojamas veiklas ir projektus, skatina ryšių tarp sąjungų kūrimą ir stiprinimą padėdama organizuoti suvažiavimus ar vykdyti kitus bendrus projektus.

PLJS teikia konsultacijas ir siekiant surasti partnerius norint įgyvendinti lietuvių jaunimo organizacijoms aktualias veiklas ar kitas iniciatyvas. Mūsų partnerių sąrašą galite rasti čia: Partneriai.

Jei norite sužinoti daugiau ar turite rūpimą klausimą, parašykite mums į info@pljs.org.

bottom of page